Konference (11/04/2014)

                                                     

Lai iepazīstinātu ar eksotiskajām pazemes sēnēm trifelēm un dalītos pieredzē trifeļu audzēšanā, aicinām Jūs piedalīties Latvijas-Lietuvas programmas projekta „Trifeļu sēņu izpēte un zemnieku un universitāšu sadarbības tīkla veidošana” (LLIV-318 TRUFFLE) konferencē, kas notiks 2014.gada 11.aprīlī, Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā, Jelgavas pilī, Lielā ielā 2, Latvijā.

Konferences laiks no 11:00 līdz 17:00

Dalībnieku reģistrācijano 10:00 līdz 11:00

 

Konferences programma ir pieejama šeit

Konferencē ir aicināti piedalīties visi interesenti, kuri grib uzzināt par pazemes sēnēm, tai skaitā Vasaras jeb Burgundijas trifeli, mikorizu simbiozi, augsnes agroķīmisko izpēti un trifeļu audzēšanas iespējām Latvijā un Lietuvā. Tāpat konferencē notiks diskusija par trifeļu audzēšanas perspektīvām un tiks demonstrētas videofilmas par projektā paveikto.

Konference notiks latviešu valodā, ar tulkojumu lietuviešu valodā.

Dalība konferencē bez maksas.

Lūgums iepriekš pieteikties, aizpildot reģistrācijas veidlapu šeit un nosūtot uz
e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konferenci rīko projekta vadošais partneris – Latvijas Lauksaimniecības universitāte sadarbībā  ar partneriem - Rīgas Tehnisko universitāti, Lietuvas Lauksaimniecības un meža pētniecības centra Meža institūtu un Klaipēdas Universitāti.

Papildu informācijai: Dr. agr. Antra Balode, projekta TRUFFLE vadītāja,
(tālr: +317 29115518, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. )

 

Kontakti:

+371-28667950

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.truffland.com