Kad zemes gabals trifeļu dārza ierīkošanai ir izvēlēts,  ir nepieciešams veikt tā augsnes analīzi. Šīs analīzes mērķis ir noteikt vispiemērotāko jūsu augsnei  mikorizas šķirni (Melnās  trifeles, Burgundijas trifeles, utt ...) un trifeļu koku veidu  (trifeļu ozols, trifeļu lazda utt ...), tas būs atkarīgs no jūsu augsnes fiziskām un ķīmiskām īpašībām, it  īpaši no augsnes skābuma pakāpes (pH) un tajā saturošu kalcija un organisko vielu līmeņa.

 

Paraugu iegūšanas metodes:

Piemērotākais veids, kā iegūt augsnes paraugu būtu, ja mūsu pārstāvis ieradīsies jūsu izvēlētajā vietā un noteiks daudzumu un vietu, no kuras ņemt paraugu.

Ja kādu iemeslu dēļ tas nav iespējams, tad iepriekš vienojoties ar kādu no mūsu pārstāvjiem, jūs varat nosūtīt mums savu paraugu pa pastu ar pievienotu aizpildītu noteiktu informatīvo lapu par jūsu augsni. Šajā gadījumā lēmums par paraugu daudzumu, ko jūs nosūtat mums, ir jūsu rokās.

 

Noteikšanas metodes:

  • Ja augsne jūsu zemes gabalā ir viendabīga, tad atsūtiet mums apmēram 500 g augsnes, kas iegūta 20 cm dziļumā.

 

  • Ja jūsu zeme nav viendabīga vai ar reljefu, tādā gadījumā, ir nepieciešams, lai jūs atsūtītu dažādus paraugus pa 500g, kas gūti 20cm dziļumā, ar skaidru marķējuma atšķirību uz paraugiem.

 

Sūtiet paraugus uz mūsu juridisko adresi: Rūpniecības iela 11, Jelgava, Latvija. LV-3001.

                                            

Neaizmirstiet jūsu sūtījumam pievienot aizpildītu lapu ar informāciju par jūsu zemes gabalu!

 

LEJUPLĀDĒT INFORMACIJAS LAPU

 

Rēķins par analīzēm tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu tiklīdz saņemsim jūsu augsnes paraugu ar informāciju par zemes gabalu.

 

Paraugi un visa iesniegtā informācija tiks nosūtīta uz neatkarīgu laboratoriju, kas specializējas augsnes analīzes veikšanā trifeļu dārzu izveidei.

 

Rezultāti būs pieejami 4 nedēļas pēc rēķina apmaksas un tiks nosūtīti jums ar rekomendācijām par pareizu mēslošanu jūsu augsnei, ja tāda būs nepieciešama, trifeļu audzēšanai.

 

 

Par jebkuru jautājumu droši kontaktējieties ar mums pa e-pastu vai tālruni.

Kontakti:

+371-28667950

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.truffland.com